ukrayna-turkiye

Ukrayna kızlarından itiraflar

Kullanıcı Oyu:  / 1
En KötüEn İyi 
Самые новые шаблоны Joomla на нашем сайте.
Красивые Шаблоны Joomla 2.5

Ukrayna kızlarından itiraflar

 

 

Geçenlerde bir Ukraynalı adamla çıkmaya başladım ve o inanılmaz şekilde, ukraynalı kadınların muhteşem fiziki görüntüsünü bana söyleyip durduğu, ve aynı zamanda yüksek standart şık elbiselerden.

Onun açıklamasına göre, Amerikalı kadınlar iyi bir kulübe giderken şık giyinirlerken, Ukraynalı kadınlar günlük işlerinde bile şık olmaya özen gösteriyorlar.
Bana ilk başta inandırıcı gelmiyordu ama Youtube birkaç video izledikten sonra onun haklı olabileceğini düşünmeye başladım! Hepsi, şaşırtıcı güzel inanılmaz zayıf ve şık bayanlar!

Sanki her yerde modeller dolaşıyor gibi görünüyor!

Neden ? Bu kültürel bir şey mi? Yoksa Ukraynalı kadınlar moda hakkında daha fazla ilgi ve bilgi sahibi mi?

Amerikalı kadınlardan daha çok makyaj yaptıkları için mi? Genetik olabilir mi? bunların hepsinde bu iyi genler var?

Erkeklerden daha fazla kadın nüfusu olduğu için mi? belki bir coğrafi konumdan ibarettir? veya bir sevgili bulmak için mi daha fazla rekabet içindeler ?

Dünyanın birçok yerinde kadınlar Amerikalı kızlardan daha incedir. Ukraynalılar hala temiz, işlenmemiş gıda ile beslenirken Amerikan gıda sektörü kötü beslenme eğilimindedir. Amerikan moda anlayışı hırpani bir boyuttan öteye geçememektedir.

Amerikalıların giyim konusunda kendilerine yeterince özen göstermediklerini söyleyebiliriz. Herhangi bir Avrupa şehrine gittiğinizde bizden daha iyi giyindiklerine şahit olacaksınız!

Özellikle Rus ve Ukraynalı kadınlar her zaman iyi görünüme önem vermektedirler. Bunun en önemli sebeplerinden biri Sovyetler birliği zamanında tek tip kıyafet anlayışının yaygın olmasıdır. Günümüzde slav kadınının modaya olan eğilimleri ise o günlere bir tepki olarak algılanabilir!

Ukraynalı kadınların birçok özelliği dünyanın her yerinden erkekleri çeker! ama onların şaşırtıcı güzelliği en belirgin özelliklerinden biridir. Odessa, Yalta, Kiev, Nikolaev, ya Lugansk şehirleri ziyaret ettim. Erkekler her yerde güzel kadınların miktarı hayret! İşte bu kadınlar kadar güzel olduğunu açıklamayı birkaç nedeni vardır.

Biraz da profesyonel çekim olmayan sıradan Ukrayna kızlarının fotoğraflarına bakalım!

Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

 pcar TwitterVimeoVineYoutubeBloggerFacebookGooglePlusInstagramRssSkype+380 63 853 2842 Turkey-Flag-icon+90 532 570 1317